Сауат ауш пәнінен сабақ жоспары » Сш Исмаилова
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы
жамбыл ауданы білім бөлімінің
«Әзімбек Ысмайылұлы атындағы орта мектебі»
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қабылдау бөлімі:
+7(72633) 4-10-42
Есепші бөлімі:
+7(72633) 4-10-42
Нашар көрушілер
нұсқасы
» » » Сауат ауш пәнінен сабақ жоспары
20
февраль
2018

Сауат ауш пәнінен сабақ жоспары

Күні: 15.12 

Сынып: 1 

Сауат ашу пәні

Пән мұғалімі: Досумбекова А.Н.

Қатысқандар саны: 

Қатыспағандар саны: 

Сабақтың тақырыбы 

Мен және табиғат. Ғ дыбысы мен әрпі. 

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) 

1.7 Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту  

1.8 Берілген тақырыпқа  әңгіме құрап айту 

1.9 Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айту 

Сабақтың мақсаттары 

Барлығы:Жаңа білімді меңгереді. 

Көбі:Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды. 

Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады. 

Жетістік критерийлері 

Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. 

Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады. 

Құндылықтарды дарыту 

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. 

Пәнаралық байланыс 

Өнер, ана тілі сабағы 

АКТ қолдану дағдылары 

Аудиожазба , таныстырылым. 

Тілдік құзыреттілік 

Мен және табиғат. Ғ дыбысы мен әрпі. 

Сабақ барысы 

Сабақтың жоспарланған кезеңдері 

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет 

Ресурстар 

Сабақтың басы 

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 

5 минут 

Бала, бала, балапан 

Қане, қайсы, алақан. 

Саусақтарың әйбат, 

Былай-былай ойнат. 

Бала, бала, балапан 

Қане, қайсы, алақан. 

Саусақтарың әйбат, 

Былай-былай ойнат. 

– Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! 

  

Шаттық шебері 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Сабақтың ортасы 

8 минут 

  

  

№1 Оқылым. 

Қандай өзгеріс байқадыңдар? 

Қорытынды шығарып көріңдер. 

№2 Ойлан,тап. 

№3 Берілген жауаптарды қандай сұрақтар арқылы алға болатынын болжаңдар. 

  

Таныстырылым, оқулықпен жұмыс 

Сергіту сәті 

1 минут 

Тарсылдатпай едендi 

Орнымыздан тұрып ап 

Жүгiрейiк бiр уақ. 

Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш. 

Аяқты алға созайық 

Тiк көтерiп, қозғайық. 

Тым сылбыр да болмайық 

Алға қарай озбайық. 

Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш. 

Сергіту сәтіне арналған жинақ 

Қызықты тапсырма 

8 минут 

  

Аяқталуы 

  

16 минут 

  

  

  

  

  

№4 Сурет бойынша әңгімеле. 

Бір-бірлеріңе сұрақтар қойыңдар, дұрыс жауап  беруге тырысыңдар.  Бір-біріміздің ойымызды құрметтеп  көрейік. 

<!-- [if gte vml 1]> <!-- [if !vml] --> <!-- [endif] -->  

  

  

  

  

  

Оқулық, дәптерлер. 

  

Сабақтың соңы 

2 минут 

  

Рефлексия 

Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді  бас бармақ саалынған суреттер  арқылы бағалау. 

 <!-- [if gte vml 1]> <!-- [if !vml] --> <!-- [endif] -->  

  

Бас бармақтар 

Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? 

  

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін  тексеру жоспарыңыз? 

  

Пәнаралық байланыс  

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
АКТ
 Құндылықтармен байланыс (тәрбие)
 

Қолдау көрсету. 

Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. 

  

Оқушылар өздері жасаған  бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы) 

  

Өнер, ана тілі сабағы 

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. 

Прокомментировать
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
    heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
    winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
    worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
    expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
    disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
    joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
    sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
    neutral_faceno_mouthinnocent
Введите код с картинки:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив