Сауат ашу пәнінен сабақ жоспары » Сш Исмаилова
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы
жамбыл ауданы білім бөлімінің
«Әзімбек Ысмайылұлы атындағы орта мектебі»
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қабылдау бөлімі:
+7(72633) 4-10-42
Есепші бөлімі:
+7(72633) 4-10-42
Нашар көрушілер
нұсқасы
» » » Сауат ашу пәнінен сабақ жоспары
20
февраль
2018

Сауат ашу пәнінен сабақ жоспары

Күні: 23.12.2017 

Сынып: 1 

Пән: Сауат ашу 

Пән мұғалімі: Досумбекова 

Қатысқандар саны: 

Қатыспағандар саны: 

Сабақтың тақырыбы 

Саяхат 

Орманға саяхат. Ң дыбысы мен әрпі. 

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) 

1.7 Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту  

1.8 Берілген тақырыпқа  әңгіме құрап айту 

1.9 Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айту 

Сабақтың мақсаттары 

Барлығы:Жаңа білімді меңгереді. 

Көбі:Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды. 

Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады. 

Жетістік критерийлері 

Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. 

Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады. 

Құндылықтарды дарыту 

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. 

Пәнаралық байланыс 

Өнер, ана тілі сабағы 

АКТ қолдану дағдылары 

Аудиожазба , таныстырылым. 

Тілдік құзыреттілік 

Орманға саяхат. Ң дыбысы мен әрпі. 

Сабақ барысы 

Сабақтың жоспарланған кезеңдері 

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет 

Мұғалімнің іс-әрекеті 

Сабақтың басы 

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 

5 минут 

Аққу болып ұшамыз 

Көлге келiп қонамыз 

Көлдiң бетiн құшамыз 

Қайта самғап ұшамыз. 

– Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! 

  

Шаттық шебері 

  

  

  

  

  

Сабақтың ортасы 

8 минут 

  

  

№1 Оқылым. 

Орманда. 

№2 Ойлан,тап. Қайсысында ң бар? 

Суретпен жұмыс. 

  

Таныстырылым, оқулықпен жұмыс 

Сергіту сәті 

1 минут 

Әппақ болып таң атты, 

Түтiн тiке шығады. 

Қарлығаштар қанатын 

Самғап биiк ұшады. 

Топ-топ, топ басайық, 

Жалаудан күн жасайық. 

Жаса, жаса алтын күн 

Жаса, жаса жарқын күн. (балалар қолдарын соғады) 

Сергіту сәті 

Қызықты тапсырма 

8 минут 

  

Аяқталуы 

  

16 минут 

  

  

Топтық жұмыс 

Суреттің аттарын тауып , қатесіз жазу, ң әрпі бар сөздерді табу. 

1-топ-Қоңырау, жаңғақ, 

2-топ- 

3-топ 

Тіл ширату сәті: 

Жаңылтпаш айту 

1 Шұңғыл шұңқыр, 

  Шұңқыл шұңғыл. 

  

  

  

  

Оқулық, дәптерлер. 

  

Дескриптор 

Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталайды. 

Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете біледі. 

  

Сабақтың соңы 

2 минут 

  

Рефлексия 

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау 

 <!-- [if gte vml 1]> <!-- [if !vml] --> <!-- [endif] --> <!-- [if gte vml 1]> <!-- [if !vml] --> <!-- [endif] -->  

  

Смайликтер 

Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? 

  

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін  тексеру жоспарыңыз? 

  

Пәнаралық байланыс  

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
АКТ
 Құндылықтармен байланыс (тәрбие)
 

Қолдау көрсету. 

Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. 

  

Оқушылар өздері жасаған  бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы) 

  

Өнер, ана тілі сабағы 

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. 

Рефлексия 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Прокомментировать
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
    heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
    winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
    worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
    expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
    disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
    joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
    sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
    neutral_faceno_mouthinnocent
Введите код с картинки:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив